WITAMY NA NASZEJ STRONIE!

Jesteśmy zespołem z sześciu profesjonalnych fotografów zjednoczonych jednym trendem i stylem. Jesteśmy głównie inspirowani przez samą fotografię, naturalne i prawdiwe emocje i śluby, które dają nam energię i sukces.

Nasz główny fotograf, Rostyslaw Kostenko, jest ekspertem w swojej dziedzinie zawodowej. Skończył szkołę artystyczną, która specjalizuje się w podstawowej wiedzy o umiejętnościach Fotografii Artystycznej, to sprawiło, że jego aktualne prace są naprawdę wyjątkowe. Reszta naszego zespołu jest doświadczona we wszystkich aspektach swojej kariery zawodowej. W naszych zdjęciach staramy się objąć światło i ciemność, stworzyć niepowtarzalny styl i wyjątkową atmosferę. Naszym głównym celem jest połączenie romansu i urokliwego piękna wraz z awangardowym podejściem.

My naprawdę doceniamy sztukę fotografii. Podczas fotografowania wydaje się, że czas się zatrzymał, a ty możesz złapać prawdziwe uczucia i emocje, radość i szczęście, które ogarnia miłość i czułość dzieląc się jedym z najważniejszych momentów w życiu ze wszystkimi. Szybkie spojrzenie na takie zdjęcie przypomni fantastyczną atmosferę tego szczególnego dnia.
Reprezentujemy siebie nie tylko jako fotografów, ale także jako wysoko wykwalifikowanych dyrektorów zorientowanych na przedstawienie barwnych i organicznych ustawień pełnych różnorodności i naturalnego światła.

Istotną częścią naszej pracy jest zaprzyjaźnić się z klientem jeszcez przed rozpoczęciem ślubnej sesji zdjęciowej. Warto powiedzieć, że wzajemne zaufanie, szczerość i przyjemna komunikacja bezpośrednio doprowadza do udanej współpracy. Mamy szczęście zrozumieć co dokładnie para wykonując swoją pracę, tworząc niezapomniane wrażeniaprzez fotografiię artystyczną.

To nie będzie problem dla nas przyjechać do dowolnej części Europy, ze względu na naszą mobilność, otwartość do ludzi i otaczającego nas świata.

WFA Sp. z o.o.

Ul. Bohdanowicza 13, 02-127 Warszawa
NIP 7010488797
REGON 361712070

KONTAKT Z NAMI

+48 735 00 22 92

weddingfotoart@gmail.com